Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Severity
vi: Mức độ

en: System
vi: Hệ thống

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Select
vi: Chọn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Immediate
vi: Ngay
