Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Recipients
ar: المستلمون

en: Severity
ar: الحدة

en: System
ar: النظام

en: Email subject
ar: موضوع البريد الإلكتروني

en: Pattern
ar: نمط

en: Email body
ar: محتوى البريد الإلكتروني

en: Select
ar: إختيار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Notification
ar: إشعار

en: Thresholds
ar: حدود

en: Severity level
ar: مستوى الخطورة

en: UUID
ar: المعرف UUID
