Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Recipients
bg: Получатели

en: Severity
bg: Строгост

en: System
bg: Система

en: Select
bg: Избери

en: Back to list
bg: Списък
