Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Severity
cs: Vážnost

en: System
cs: Systém

en: Channel
cs: Kanál

en: Threshold
cs: Práh

en: Select
cs: Vybrat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Notification
cs: Oznámení

en: Immediate
cs: okamžité

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti
