Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Severity
eo: Graveco

en: System
eo: Sistemo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
