Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Severity
eu: Larritasuna

en: System
eu: Sistema

en: NO
eu: EZ

en: YES
eu: BAI

en: Select
eu: Aukeratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Run test
eu: Exekutatu proba
