Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Severity
is: Alvarleiki

en: System
is: Kerfi
