Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Recipients
jv: Penerima

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
