Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Severity
ku: دژواری

en: System
ku: سیسته‌م
