Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: Test
ms: Ujian

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Export
ms: Eksport

en: Recipients
ms: Penerima-penerima

en: Severity
ms: Keterukan

en: System
ms: Sistem

en: NO
ms: TIDAK

en: YES
ms: YA

en: Machine name
ms: Nama mesin
