Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: System
ne: प्रणाली

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
