Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Severity
pl: Priorytet

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Channel
pl: Kanał

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Threshold
pl: Próg

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: Select
pl: Wybierz

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: Run test
pl: Przeprowadź test

en: Thresholds
pl: Progi

en: Severity level
pl: Poziom ważności

en: Select @label
pl: Wybierz @label
