Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Severity
fa: شدت

en: System
fa: سیستم

en: Pattern
fa: الگو

en: Select
fa: انتخاب

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Thresholds
fa: آستانه‌ها
