Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Severity
ro: Gravitate

en: System
ro: Sistem

en: Pattern
ro: Model

en: Threshold
ro: Prag

en: NO
ro: NU

en: YES
ro: DA

en: Select
ro: Alege

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Notification
ro: Notificare

en: Thresholds
ro: Praguri

en: Severity level
ro: Nivel de securitate
