Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Severity
sk: Závažnosť

en: System
sk: Systém

en: Pattern
sk: Vzor

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Machine name
sk: Strojový názov
