Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: System
ta: அமைப்பு
