Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Severity
te: తీవ్రత

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Select
te: ఎంచుకోండి
