Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Severity
ca: Severitat

en: System
ca: Sistema

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Pattern
ca: Patró

en: Threshold
ca: Llindar

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Notification
ca: Notificació

en: Immediate
ca: Immediat

en: Run test
ca: Executa el test

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat
