Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Recipients
da: Modtagere

en: Severity
da: Grad

en: Email subject
da: Email emne

en: Pattern
da: Mønster

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: NO
da: NEJ

en: YES
da: JA

en: Email body
da: Email indhold

en: Select
da: Vælg

en: Machine name
da: Internt navn

en: Send email notification
da: Send e-mail-besked

en: Notification
da: Underretning

en: Immediate
da: Med det samme

en: Run test
da: Kør test

en: Thresholds
da: Tærskler

en: Severity level
da: Alvorlighedsgrad
