Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།
