Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Recipients
et: Saajad

en: Severity
et: Tõsidus

en: System
et: Süsteem

en: Pattern
et: Muster

en: Threshold
et: Piirmäär

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Thresholds
et: Läved

en: Severity level
et: Ohuaste

en: Select @label
et: Vali @label
