Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Select
gu: પસંદ કરો
