Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Recipients
he: נמענים

en: Severity
he: חוּמרה

en: System
he: מערכת

en: Pattern
he: פורמט

en: Threshold
he: סף

en: Select
he: בחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Immediate
he: מיידי

en: Run test
he: הרצת בדיקה

en: Severity level
he: רמת חוּמרה
