Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: System
hr: Sustav

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Threshold
hr: Prag

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
