Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Severity
hu: Szint

en: System
hu: Rendszer

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Channel
hu: Csatorna

en: Pattern
hu: Minta

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: NO
hu: NEM

en: YES
hu: IGEN

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Send email notification
hu: E-mail értesítő küldése

en: Notification
hu: Értesítés

en: Immediate
hu: Azonnal

en: Run test
hu: Teszt futtatása

en: Thresholds
hu: Küszöbértékek

en: Severity level
hu: Súlyossági szint

en: Select @label
hu: @label kiválasztása
