Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: System
ka: სისტემა
