Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Severity
lv: Smagums

en: System
lv: Sistēma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Channel
lv: Kanāls

en: Pattern
lv: Modelis

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Notification
lv: Paziņojums
