Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
