Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: System
mn: Систем

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
