Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: System
my: စနစ်
