Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Severity
oc: Importància

en: System
oc: Sistèma

en: Pattern
oc: Motiu

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC

en: Select
oc: Seleccionar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
