Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан
