Log Alert Rules (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Recipients
ru: Получатели

en: Severity
ru: Важность

en: System
ru: Система

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Channel
ru: Канал

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: NO
ru: НЕТ

en: YES
ru: ДА

en: Email body
ru: Текст письма

en: Select
ru: Выбрать

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Send email notification
ru: Посылать уведомления по e-mail

en: Notification
ru: Уведомление

en: Immediate
ru: Немедленно

en: Run test
ru: Выполнить тест

en: Thresholds
ru: Предельные значения

en: Severity level
ru: Уровень опасности

en: Select @label
ru: Выберите @label

en: Export all
ru: Экспортировать все
