Log Alert Rules (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Severity
uk: Важливість

en: System
uk: Система

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Channel
uk: Канал

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Threshold
uk: Поріг

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Select
uk: Вибір

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Send email notification
uk: Надіслати нагадування електронною поштою

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Immediate
uk: Негайно

en: Run test
uk: Виконати тест

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Severity level
uk: Рівень ризику

en: Select @label
uk: Вибір @label
