Loggable (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Error
hy: Սխալ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Info
hy: Ինֆո
