Loggable (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Types
uk: Типи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Error
uk: Помилка

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Domain
uk: Домен

en: Filters
uk: Фільтри

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: API key
uk: Ключ API

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Add filter
uk: Додати фільтр

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
