Loggable (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Domain
az: Domen

en: Filters
az: Filtrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
