Loggable (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Filters
is: Síur

en: Notice
is: Tilkynning
