Loggable (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Types
nl: Soorten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Error
nl: Fout

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Domain
nl: Domein

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: API key
nl: API-sleutel

en: Notice
nl: Mededeling

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
