Loggable (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Error
nn: Feil

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Filters
nn: Filter

en: Info
nn: Informasjon
