Loggable (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
