Loggable (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
