Loggable (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Domain
be: Дамен

en: Filters
be: Фільтры

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
