Loggable (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
