Loggable (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Error
ta: பிழை

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான
