Loggable (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Types
vi: Các kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Error
vi: Lỗi

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Domain
vi: Miền

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: API key
vi: khóa API

en: Info
vi: Thông tin

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
