Loggable (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Types
de: Typen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Error
de: Fehler

en: Severity
de: Schweregrad

en: Warning
de: Warnung

en: Domain
de: Domäne

en: Filters
de: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: API key
de: API-Key

en: Notice
de: Hinweis

en: Debug
de: Debuggen

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Add filter
de: Filter hinzufügen

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch
