Loggable (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Error
ku: هەڵە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
