Loggable (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Error
mn: Алдаа

en: Domain
mn: Домэйн
