Loggable (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Domain
oc: Domeni

en: Filters
oc: Filtres

en: API key
oc: Clau API

en: Debug
oc: Depuracion
